Eulerian (1.0.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Domain
pl: Domena

en: Facets
pl: Fasety

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Track translation sets as one unit
pl: Śledzenie zestawu tłumaczeń jako pojedynczej jednostki

en: Track internal search
pl: Śledzenie wewnętrznego wyszukiwania

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: Custom variables
pl: Własne zmienne

en: The custom variable name.
pl: Nazwa własnej zmienne.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
pl: %element-title używa następujących zabronionych tokenów z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi: @invalid-tokens.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Custom variable name #@slot
pl: Nazwa własnej zmiennej #@slot

en: Custom variable value #@slot
pl: Wartość własnej zmiennej #@slot

en: Use PHP for tracking visibility
pl: Użyj PHP do śledzenia widoczności

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list
