Eulerian (1.0.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Domain
az: Domen

en: About
az: Haqqında
