Eulerian (1.0.2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Value
fi: Arvo

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: About
fi: Tietoja

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fi: @module (<span class="admin-enabled">päällä</span>)

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Track translation sets as one unit
fi: Jäljitä käännössarjat yhtenä yksikkönä

en: Track internal search
fi: Seuraa sisäisiä hakuja

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia

en: Custom variables
fi: Kustomoidut muuttujat

en: The custom variable name.
fi: Kustomoidun muuttujan nimi.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
fi: Elementin %element otsikko käyttää seuraavia kiellettyjä korvauskuvioita henkilötiedon tunnistamisessa: @invalid-tokens.

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Custom variable name #@slot
fi: Kustomoidun muuttujan nimi #@slot

en: Custom variable value #@slot
fi: Kustomoidun muuttujan arvo #@slot

en: Use PHP for tracking visibility
fi: Käytä PHP:tä näkyvyyden seuraamisessa

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
fi: Syötä PHP koodia kenttään seurataksesi näkyvyysasetuksia.
