Eulerian (1.0.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: About
is: Um
