Eulerian (1.0.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Domain
ka: დომენი
