Eulerian (1.0.2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Domain
km: ដែន

en: About
km: អំពី

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP
