Eulerian (1.0.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: About
my: အကြောင်း
