Eulerian (1.0.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
