Eulerian (1.0.3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཟིན</span>)

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Track translation sets as one unit
bo: ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: Track internal search
bo: རྗེས་སྙེག་ནང་ཁུལ་གྱི་འཚོལ་བཤེར།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: Custom variables
bo: རང་སྒྲིག་ཐང་།

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།
