Eulerian (1.0.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Domain
cs: Doména

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: About
cs: Popis

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Tracking
cs: Sledování

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
