Eulerian (1.0.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Domain
gl: Dominio

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: About
gl: Información

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP
