Eulerian (1.0.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Value
hr: Vrijednost

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Domain
hr: Domena

en: About
hr: Opis

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-enabled">omogućen</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd
