Eulerian (1.0.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव
