Eulerian (1.0.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: About
ne: बारेमा

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list
