Eulerian (1.0.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Domain
sl: Domena

en: About
sl: O modulu
