Eulerian (1.0.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: About
sq: Informacione

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)
