Eulerian (1.0.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Visibility
bs: Vidljivost
