Eulerian (1.0.4) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Domain
ca: Domini

en: About
ca: Detalls

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Track internal search
ca: Fes seguiment de la cerca interna

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list
