Eulerian (1.0.4) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Value
cy: Gwerth

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cy: @module (<span dosbarth="gweinydd-galluogwyd">galluogwyd</span>)@module (galluogwyd)

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol

en: Track translation sets as one unit
cy: Tracio setiau cyfieithu fel un uned

en: Track internal search
cy: Chwiliad trac mewnol

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
