Eulerian (1.0.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Visibility
eo: Videbleco

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)
