Eulerian (1.0.4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Domain
hy: Դոմեյն
