Eulerian (1.0.4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Visibility
kk: Көріну

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)
