Eulerian (1.0.5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Value
fil: Halaga

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fil: @module (<span class="admin-enabled">pinagana</span>)
