Eulerian (1.0.5) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Domain
sv: Domän

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: About
sv: Om

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sv: @module (<span class="admin-enabled">aktiverad</span>)

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Track translation sets as one unit
sv: Spåra uppsättningar av översättningar som en enhet.

en: Track internal search
sv: Spåra intern sökning

en: Status code
sv: Statuskod

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).

en: Pages or PHP code
sv: Sidor eller PHP-kod

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list
