Eulerian (1.0.5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: About
ps: په اړه
