Eureka (1.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Read more
af: Lees meer

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: System
af: Stelsel

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Blue
af: Blou

en: Text format
af: Teksformaat
