Eureka (1.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
