Eureka (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: System
ast: Sistema
