Eureka (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Read more
az: Ətraflı

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: System
az: Sistem

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir
