Eureka (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: System
be: Сістэма

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Text format
be: Фармат тэксту
