Eureka (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: System
ca: Sistema

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Red
ca: Vermell

en: Purple
ca: Porpra

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Text format
ca: Format del text

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
