Eureka (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Read more
cs: Číst dál

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: System
cs: Systém

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Text format
cs: Formát textu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
