Eureka (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Text format
cy: Fformat testun
