Eureka (1.0.0) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Value
de: Wert

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Menu
de: Menü

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Location
de: Ort

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Red
de: Rot

en: Purple
de: Lila

en: phone
de: Telefon

en: Quick Links
de: Schnell-Verweise

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Text format
de: Textformat

en: Header settings
de: Überschrifteneinstellungen

en: desktop
de: Desktop

en: Footer settings
de: Fußzeileneinstellungen

en: tablet
de: Tablet

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Contact us
de: Kontaktieren Sie uns
