Eureka (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
