Eureka (1.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: System
el: Σύστημα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Blue
el: Μπλε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
