Eureka (1.0.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Menu
fa: منو

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Location
fa: مکان

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: System
fa: سیستم

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
