Eureka (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: System
fil: Sistema

en: Text format
fil: Format ng teksto
