Eureka (1.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Read more
gl: Ler máis

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Global settings
gl: Configuración global

en: System
gl: Sistema

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
