Eureka (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: System
hr: Sustav

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Text format
hr: Oblik unosa
