Eureka (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Read more
hu: Tovább

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: System
hu: Rendszer

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: phone
hu: telefon

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
