Eureka (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
