Eureka (1.0.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Location
it: Posizione

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: System
it: Sistema

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Purple
it: Viola

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Text format
it: Formato del testo

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
