Eureka (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Menu
ka: მენიუ

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: System
ka: სისტემა

en: Blue
ka: ლური

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
