Eureka (1.0.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: System
kk: Системасы

en: Blue
kk: Көк
