Eureka (1.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
