Eureka (1.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: System
lt: Sistema

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
