Eureka (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Read more
mg: Tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
