Eureka (1.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: System
ne: प्रणाली

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
