Eureka (1.0.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Read more
nl: Lees meer

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: System
nl: Systeem

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Header settings
nl: Kop-instellingen

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
